Výmena veľkosti - vrátenie tovaru

DORAZILO MI OBLEČENIE/OBUV, KTORÉ MI VEĽKOSTNE NESEDÍ, ČO TERAZ?

Aj to sa občas stáva a nie je potreba prepadať panike. Tovar je možné do 14 dní nepoužitý, nepoškodený vrátiť a my Vám ho vymeníme za inú veľkosť.

AKO PREBEHNE VÝMENA ALEBO VRÁTENIE?

Ak Vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete ho počas 14 dní po obdŕžaní vymeniť alebo vrátiť. Táto služba je bezplatná, nebudeme po Vás chcieť žiadne poplatky. Podmienkou je, aby bol tovar nepoškodený, nepoužitý a v pôvodnom obale vrátane informačných visačiek.

Pred výmenou alebo vrátením tovaru nám stačí napísať mail na našu adresu info@procyklista.sk so žiadosťou o výmenu/vrátenie tovaru.

Tovar nám môžete priniesť osobne na niektorom z našich odberných miest, ktoré nájdete v kontaktoch, alebo nám môžete tovar poslať na našu doručovaciu adresu: DIGIFIRMA s.r.o, Dubová 972, Nová Dubnica, 01851. Neposielajte nám tovar na našu fakturačnú adresu.

Po prijatí zásielky Vám bude odoslaná požadovaná veľkosť na Vašu adresu. Pokiaľ tovar nie je v daný moment na sklade, bude Vám v najkratšom možnom termíne objednaný alebo Vám umožníme výber iného tovaru v rovnakej hodnote. V prípade záujmu o vrátenie tovaru, Vám vrátime kúpnu cenu za tovar na Váš bankový účet.

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.