Garancia najnižšej ceny

U nás máte istotu, že dostanete najlepšiu možnú cenu v eshope. V našom eshope Vám ponúkame transparentné a férové ceny. Cena, ktorú nájdete u nás, je konečná, vrátane DPH, je za produkt určený na slovenský trh so všetkými zárukami a servisom. Ak sa stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme, ak to bude možné. Prosíme, povedzte nám o nej pred objednaním tovaru a my cenu dorovnáme, alebo, ak to bude možné ponúkneme Vám ešte lepšiu cenu.

 

Ako to funguje

 

Jednoducho. V eshope www.procyklista.sk Vám dorovnáme cenu tovaru podľa najnižšej ceny rovnakého tovaru v konkurenčných maloobchodných eshopoch. Stačí, ak nás informujete priamo počas nákupu, alebo pred nákupom tovaru a my cenu dorovnáme, alebo ponúkneme ešte lepšiu cenu, ak to bude možné.

 

Spôsob uplatnenia v eshope www.procyklista.sk

 

Garancia platí pre celý sortiment tovarov vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné obchody. Garancia platí, ak nás informujete pred nákupom, alebo počas nákupu. Pošlite nám e-mail adresu info@procyklista.sk  s odkazom na konkurenčnú ponuku. Alebo konkurenčnú ponuku môžete uviesť, aj počas objednávky s uvedením www adresy predajne, v ktorej Vám bola ponúknutá lepšia cena za rovnaký tovar. Za rovnaký tovar sa považuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality, s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúka eshop www.procyklista.sk.

 

Výnimky

 

Garancia sa nevzťahuje na ceny tovarov, ktoré sú podmienené využitím finančného produktu, napríklad nákupu na splátky, či nákupom viacerých tovarov v akciovom balíku.
Garancia neplatí na tovary, ktoré sú predávané za špecifických podmienok.
Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom. V sporných prípadoch si www.procyklista.sk vyhradzuje 1 pracovný deň na preverenie predložených informácií.
Pri uplatnení Garancie nie je možné uplatniť iné zľavy.

 

Viac informácií

 

Ak máte doplňujúce otázky, bližšie informácie Vám radi poskytneme na adrese info@procyklista.sk, alebo telefonicky na 0949 184 660.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.